pokaz slajdów

Loading...

wtorek, 11 września 2012

Marta

Martę zaprosiłam na zdjęcia w miejsce, które odwiedzam bardzo często :) Przemili ludzie, piękna okolica i konie :) Tym razem gościłyśmy w ośrodku jeździeckim  EKWADOR.

Zapraszam na sesję z udziałem Marty... i nie tylko :)

 

11 komentarzy:

 1. hmmm, sesja jakby skopiowana od Moni... http://photoblogmoniwojcicka.blogspot.com/2012/08/wiola.html
  konie, snobki siana, wianek, długa sukienka, ehhh, nie wiem co o tym myslec ;/ ... Doda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy zobaczyłam wpis Moniki wiedziałam, że pojawi się taki komentarz :)
   Wybacz Dorota ale temat sesji na koniu pojawia się bardzo często na różnych blogach, a w momencie opublikowania przez Monikę wpisu, moje zdjęcia były jeszcze nieobrobione :)
   Monika robi co raz lepsze zdjęcia ale nie zauważyłam na jej blogu pomysłu na sesję,której nie widziałabym gdzieś wcześniej :)


   Usuń
 2. Na publikację czeka jeszcze kilka sesji. Mam nadzieję, że tym razem nasze pomysły na wpis nie zbiegną się w czasie :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm, a ja myślę, że za duzo tu zbiegow okolicznosci... rozumiem konie i snobki, ale nie tyle szczegołow które również się pokrywają, no i że to wszystko w jednej sesji... Doda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wianek to pomysł i wykonanie modelki :) Ładny prawda???? :)
   Co do stroju to jedyną moją sugestią były jednolite kolory (brak wzorów)
   Jak widać w trakcie sesji modelka przebierała się (u Moniki nie), oprócz zdjęć na sianie i koniu jest jeszcze wiele innych ujęć :)
   Rzeczywiście zbieg okoliczności jest, ale czy jest ich tak dużo??? nie mnie to oceniać :)

   Usuń
 4. nawet bardzo ładny :) a poza tym nie wierze w takie zbiegi okoliczności ;-) no ale tylko wyraziłam swoje spostrzeżenia, zapewne nie tylko ja takie mam... pozdrawiam Doda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie swojego zdania. Liczę na Twoją aktywność również przy innych moich wpisach ;-) które niebawem na blogu :-)

   Usuń
 5. hmmm a Ja przejrzałam blog Pani Doroty i Pani Moniki, faktycznie zdjęcia są bardzo podobne. Fakt że u Pani Moniki są pierwsze, także pomysłu ściągnąć nie mogła. Czekam z niecierpliwością na kolejne sesje żeby przekonać się że Pani Dorota nie kopiuje czyjegoś pomysłu

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudno być w stadninie i nie robić zdjęć z końmi, nie wykorzystać kwiatów które do tego wszystkiego pasują, nie zwrócić uwagi na siano...ale żeby zaraz mówić o kopiowaniu czyjegoś pomysłu??? Może gdybyśmy robiły zdjęcia na dachu stajni byłybyśmy bardziej orginalne... :] No cóż...
  .
  Pozdrawiam,
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 7. Temat dyskusji jest co najmniej śmieszny. Widziałem masę zdjęć dziewczyny w wianku na głowie siedzącej na koniu, i ani Dorota, ani Pani Monika nie były pierwsze :-)

  Dorota rób swoje, bo tak ja napisał ktoś na FB Twoje zdjęcia przestały być dobre, a stały się świetne.

  OdpowiedzUsuń