pokaz slajdów

Loading...

piątek, 23 grudnia 2011

Przed Wigilią

Dzień przed Wigilią, sanki przygotowane, a śniegu nie widać. Moje dziecko spragnione zimowej aury codziennie wypatruje pierwszego śniegu, który w tym roku nie śpieszy się do nas.
A za oknem........

8 komentarzy:

 1. A co to za zdjecia! Kazdy takie zrobic potrafi.Jestem profesjonalista,a to tutaj to jakas paranoja chyba :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto powiedział, że ja jestem profesjonalistą ??? Czytania ze zrozumieniem uczą już w podstawówce... Zapraszam na stronę: "o mnie"

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro taki z Ciebie profesjonalista bardzo proszę o namiary na Twoją stronę... z miłą chęcią nauczę się czegoś nowego...

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy każdy musi być profesjonalistą?Czy fotografowanie nie powinno być przyjemnością i zabawą?
  A.B

  OdpowiedzUsuń
 5. Profesjonalnie czy amatorsko, każdy może i powinien pokazywać co potrafi, a Dorota potrafi co raz więcej. Widziałem wielu "profesjonalistów" z portfolio bardziej amatorskim niż zdjęcia Doroty. Trzymam za nią kciuki :) Michał Ł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przejrzałam całego bloga i nawet nie spodziewałam się takiej dyskusji tutaj :)) Rzeczywiście, może Pan "profesjonalista" da jakieś namiary na siebie. Też z miłą chęcią obejrzę te "świetne" prace :))))) Marlena.

  OdpowiedzUsuń
 7. NIE ZŁE TEKSTY TU SIE SYPIA...U CIE BIE DOROTKO....UCZ SIE UCZ!!!JAK CHCESZ ZOSTAC PROFESJONALISTKA...KOMENTUJA WIDZE CIEBIE LUDZIE

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja profesjonalistką???? Ja już zawód mam a fotografia to tylko, i aż hobby :)))

  OdpowiedzUsuń