pokaz slajdów

Loading...

wtorek, 15 października 2013

Bianka - sesja noworodkowa

Jakby nie patrzeć to już moja druga sesja z Bianką :) Po raz pierwszy spotkałyśmy się gdy wygodnie zamieszkiwała brzuszek mamy.
 
Tym razem gdy zawitałam w domu Bianki miała ona nieco ponad dwa tygodnie. Było to niezwykle miłe spotkanie.
 
Sesje niemowlęce to sesje szczególne pod każdym względem. Z reguły trwają one kilka godzin, które w ogromnej większości wypełnione są przewijaniem, karmieniem, usypianiem oraz ogromną ilością czułości. Zdjęcia powstają przy okazji, tylko wówczas gdy dziecko nam na to pozwoli. Tutaj nic nie powstaje na siłę, nic nie robi się w biegu, wszystko wymaga przemyślenia i odpowiedniego przygotowania. Przygotowania, które rozpoczynają się na długo przed terminem sesji. Gdy pojawiam się w domu noworodka wszystko jest gotowe. Kocyki, opaski, czapeczki czyste i wyprane. Zawsze dbam o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu (w końcu większość zdjęć robimy na golaska). I najważniejsze..... rodzice zawsze są w pobliżu!!!! To rodzice przez cały czas asystują podczas zdjęć, często pomagają w ułożeniu maluszka, zawsze są obecni i niezastąpieni. Przecież oddają w moje ręce swój największy skarb, skarb który ma zaledwie kilka dni :)
Tym bardziej jestem wdzięczna Wam za zaufanie jakim mnie obdarzacie i dziękuję, że mogłam dla Was uwiecznić ten jakże szybko mijający czas :)
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
  

2 komentarze: